GSM: +90 532 797 9323 TEL: +90 212 295 46 84 Türkçe

Basınçlandırma Aspiratörü

 

Model

*  Hücreli Yangın Merdiveni Basınçlandırma Aspiratörü 
 

Malzeme

Hücreli Aspiratörlerimizin karkası natural eloksallı alüminyum profilden imal edilmektedir. Hücre panelleri 25 mm kalınlığında olup dış cidar 1,00 mm kalınlığında boyalı galvaniz, iç cidar 0.80 mm kalınlığında galvaniz sacdan imal edilmektedir. Dolgu malzemesi olarak 70 kg/m³ yoğunluğunda taş yünü kullanılmaktadır. Fanlar; statik ve dinamik balans ayarı yapılmış, sessiz, verimli çift emişli radyal veya plug özelliktedir. Elektrik motorlarımız standart olarak 380V-50Hz değerindedir.

 

Kullanım

 Hücreli Aspiratörleri, ısıtma ve soğutma istenmeyen yerlerde, ortam havasını tazelemek için, kullanılacak ortam havasının özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme kapasitesine sahip, tam sızdırmazlığı sağlanmış, yüksek kalitede imal edilmiştir. Kullanım yerleri; işyerleri, ofisler, kafeteryalar, marketler, restaurantlar, toplantı salonları, alışveriş merkezleri, hastaneler, mutfaklar, endüstriyel tesisler, bankalar v.s... Müşteri ihtiyacına göre hücreli aspiratörlerimiz filtreli ve filtresiz olarak imal edilmektedir.

AXG: Serisi Hücreli Aspiratörlerinde kullanılan fan-motor takımında güç aktarımı kayış-kasnak tertibatıyla sağlanmaktadır. Bu sistem sayesinde fan devirleri istenilen şekilde ayarlanarak optimum debi ve basınç ayarları gerçekleştirilir.

AXG Serisi Hücreli Aspiratörleri ile yangın merdivenlerine duman girişinin önlenerek insan tahliyesinin dumansız bir ortamda sağlanması ile itfaiye görevlilerine yangına müdahale için uygun ulaşım yolu sağlanması amaçlanır. Merdiven sahanlığı yangına dayanıklı ve duman sızdırmaz kapılarla bina bölümlerinden ayrıldığından, merdiven sahanlığına verilen hava ile pozitif basınç uygulanır ve merdiven sahanlığına komşu bölümlerden duman girişi önlenir.

Kategoriye bağlı diğer ürünler